İnşaat Mühendisliği Bölümü 2016/2017 Bahar Ders Programı

İnşaat Mühendisliği Bölümü  1. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50 MAT 112-MATEMATİK II (Amfi I-M.KAMALİ)
09:00-09:50 FİZ 112-FİZİK II    (Amfi I-A.SEZER) MAT 112-MATEMATİK II (Amfi I-M.KAMALİ)
10:00-10:50 FİZ 112-FİZİK II    (Amfi I-A.SEZER) MAT 112-MATEMATİK II (Amfi I-M.KAMALİ)
11:00-11:50 FİZ 112-FİZİK II    (Amfi I-A.SEZER) MAT 112-MATEMATİK II (Amfi I-M.KAMALİ)
12:00-13:00 *** *** *** *** ***
13:00-13:50
14:00-14:50 INS 102- Mühendislik Jeolojisi(D202-E.HATİPOĞLU)
15:00-15:50 MHN 112- Statik(D201-R.ERDÖL) INS 102- Mühendislik Jeolojisi(D202-E.HATİPOĞLU) MHN 112- Statik(D201-R.ERDÖL)
16:00-16:50 MHN 112- Statik(D201-R.ERDÖL) MHN 112- Statik(D201-R.ERDÖL)
İnşaat Mühendisliği Bölümü  2. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 INS 202-Yapı Malzemesi(D201-A.ESKANDANİ)
10:00-10:50 MHN 226- MukavemetII (D201-R.ERDÖL) MHN 224- Dinamik(D201-A.O.ÇAKIROĞLU) INS 202-Yapı Malzemesi(D201-A.ESKANDANİ)
11:00-11:50 MHN 226- MukavemetII (D201-R.ERDÖL) MHN 224- Dinamik(D201-A.O.ÇAKIROĞLU) INS 202-Yapı Malzemesi(D201-A.ESKANDANİ)
12:00-13:00 *** *** *** *** ***
13:00-13:50 MHN 224- Dinamik(D201-A.O.ÇAKIROĞLU) INS 204-Ölçme Bilgisi(D202-V.ATASOY)
14:00-14:50 MHN 224- Dinamik(D201-A.O.ÇAKIROĞLU) MHN 226- MukavemetII (D201-R.ERDÖL) INS 204-Ölçme Bilgisi(D202-V.ATASOY)
15:00-15:50 MHN 226- MukavemetII (D201-R.ERDÖL) INS 204-Ölçme Bilgisi(D202-V.ATASOY)
16:00-16:50
İnşaat Mühendisliği. Bölümü 3. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 INS 306- ULAŞIM II(D202-F.ÇELİK)
10:00-10:50 INS 306- ULAŞIM II(D202-F.ÇELİK) INS 304-YAPI   STATİĞİ II(D403-A.O.ÇAKIROĞLU) INS 308- Betonarme(D403-B.ERTAŞ) INS 308- Betonarme(D403-B.ERTAŞ)
11:00-11:50 INS 306- ULAŞIM II(D202-F.ÇELİK) INS 304-YAPI   STATİĞİ II(D403-A.O.ÇAKIROĞLU) INS 308- Betonarme(D403-B.ERTAŞ) INS 308- Betonarme(D403-B.ERTAŞ)
12:00-13:00 *** *** *** *** ***
13:00-13:50 INS 304-YAPI STATİĞİ II(D403-A.O.ÇAKIROĞLU) INS 312- Mimarlık Bilgisi(D201-K.PEKTAŞ)
14:00-14:50 INS 316- Hidroloji(D403-B.ERTAŞ) INS 304-YAPI STATİĞİ II(D403-A.O.ÇAKIROĞLU) INS 302-Hidrolik(D403-B.ERTAŞ) INS 312- Mimarlık Bilgisi(D201-K.PEKTAŞ)
15:00-15:50 INS 316- Hidroloji(D403-B.ERTAŞ) INS 302-Hidrolik(D403-B.ERTAŞ) INS 312- Mimarlık Bilgisi(D201-K.PEKTAŞ)
16:00-16:50 INS 316- Hidroloji(D403-B.ERTAŞ) INS 302-Hidrolik(D403-B.ERTAŞ)
İnşaat Mühendisliği Bölümü 4. Sınıf
SAAT PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE CUMA
08:00-08:50
09:00-09:50 INS 416- Bil. Yar.İle Yapı Analizi(A)(D201-H.İ.KARAHANOĞLU) INS 430- ULAŞIM III(D202-F.ÇELİK)
10:00-10:50 INS 416- Bil. Yar.İle Yapı Analizi(A)(D201-H.İ.KARAHANOĞLU) INS 430- ULAŞIM III(D202-F.ÇELİK)
11:00-11:50 INS 416- Bil. Yar.İle Yapı Analizi(A)(D201-H.İ.KARAHANOĞLU) INS 430- ULAŞIM III(D202-F.ÇELİK)
12:00-13:00 *** *** *** *** ***
13:00-13:50 INS 416- Bil. Yar.İle Yapı Analizi(B)(D201-H.İ.KARAHANOĞLU) INS 426-Yapı Yönetimi(D203-M.YAYLALI) INS 400-Bitirme Çalışması
14:00-14:50 INS 406- Temeller(D202-F.ÇELİK) INS 416- Bil. Yar.İle Yapı Analizi(B)(D201-H.İ.KARAHANOĞLU) INS 408-Su Temini ve Çevre Sağlığı (D202-B.ERTAŞ) INS 426-Yapı Yönetimi(D203-M.YAYLALI) INS 400-Bitirme Çalışması
15:00-15:50 INS 406- Temeller(D202-F.ÇELİK) INS 416- Bil. Yar.İle Yapı Analizi(B)(D201-H.İ.KARAHANOĞLU) INS 408-Su Temini ve Çevre Sağlığı (D202-B.ERTAŞ) INS 426-Yapı Yönetimi(D203-M.YAYLALI) INS 400-Bitirme Çalışması
16:00-16:50 INS 406- Temeller(D202-F.ÇELİK) INS 408-Su Temini ve Çevre Sağlığı (D202-B.ERTAŞ) INS 400-Bitirme Çalışması

Program Son Güncelleme Tarihi 15.02.2017 Saat: 13:30